Spotkania podróżnicze – gdzie wyruszymy kolejnym razem?


Oławskie Centrum Rozwoju Społecznego zrealizowało w dniu 14 lipca 2016 roku spotkanie lokalnej społeczności w Oławie z podróżniczką Anią.

Było naprawdę inspirująco!

This slideshow requires JavaScript.

 

 Dziękujemy wszystkim gościom spotkania „Japonia to nie koniec świata!” za udział i świetną zabawę.

Dziękujemy również naszej wspaniałej, przemiłej i inspirującej podróżniczce Ani Małysie, która w ciekawy i zabawny sposób opowiadała o swojej podróży do Japonii.

Dziękujemy uczestnikom spotkania za zaangażowanie, pozytywne wibracje i ciekawość świata – praca z Państwem to czysta przyjemność!

Dziękujemy również naszym partnerom, Urzędowi Miejskiemu w Oławie, Starostwu Powiatowemu, Bibliotece Koronka w Oławie, oraz oławskim mediom za wsparcie i promocję wydarzenia, a także wrocławskiej restauracji Yemsetu za niezbędne podczas warsztatów produkty oraz japońskie pałeczki. 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i mamy nadzieję, że „Japonia, to nie koniec świata” to dopiero początek naszej wspólnej podróży po świecie oraz wspaniałej zabawy i integracji lokalnej.

 


Jak zapowiedzieliśmy, spotkanie o Japonii rozpoczęło cykl wydarzeń podróżniczych, które pragniemy realizować w niedalekiej przyszłości. Mamy nadzieję zaangażować podróżników o różnych doświadczeniach i ciekawych historiach przywiezionych z Europy, Azji oraz Ameryki. Liczymy na równie duże zainteresowanie z Państwa strony.

 

 

Zdradzimy w sekrecie, że podróżniczka Ania zaraz po naszym spotkaniu wyjechała do Rosji 🙂 – może o tym porozmawiamy następnym razem?

 

 

 

 

Dodaj komentarz